خریدو فروش عمده رنگ پودری چرمی اهواز

 

 

خرید رنگ های پودری چرمی

این سبک رنگ ها با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و استفاده از مواد درجه یک و با کیفیت دارای کدهای رنگ وسیع و زیبایی می باشدو به همین علت دارای طیف وسیعی ومتنوعی در کاربرد می باشد.این پوشش ها دارای سطحی ناصاف هستند و به دو گروه اصلی تقسیم می شوند:

گروه اول : پوشش هایی که یک رنگ زمینه و یک رنگ ثانویه بصورت رگه رگه برای رنگ زمینه دارند.
گروه دوم : یک رنگ بوده و مانند یک سطح فلزی ضربه خورده و ناصاف هستند از این پوشش ها به دلیل دارا بودن سطحی ناصاف و تنوع رنگی و ظاهری، می توان از آن برروی سطوحی که دارای مشکلاتی مانند جوشکاری است و سطحی ناهموار دارد استفاده نمود.
هنگام استفاده از این پوشش ها باید به نکات زیر توجه نمود زیرا این پوشش ها با ضخامت بالاتر از حد معمول ساخته می شوند دارای مقاومت های مکانیکی کمتری می باشند به همین منظور برای سطوحی که نیاز به مقاومت های مکانیکی بالایی دارند مناسب نیستند. این گونه رنگها بیشتر جنبه تزئینی دارند و اگر در معرض اشعه مستقیم خورشید و یا حرارت بسیار بالا و مواد شیمیایی مضر باشند ممکن است پدیده گچی شدن برروی سطح دیده شود در نتیجه در برخی از موارد استفاده از یک لاک مناسب برروی پوشش توصیه می شود. موقع استفاده از این گونه پوشش ها تمامی شرایط مانند فاصله سر اسپری تا سطح ، ولتاژ پاشش ، فشار هوای همراه پودر و سرعت اعمال رنگ توسط اپراتور های کوره باید یکنواخت باشد. جهت دستیابی به ضخامت یکنواخت و مناسب باید ولتاژ پاشش تا ۱۰ کیلو ولت نسبت به رنگهای معمولی پایینتر باشد.

برای سفارش محصول مورد نظربا همکاران ما درتماس باشید.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مهندس خادمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135510012
آدرس کانال تلگرام: @zarrin__faam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *