خرید آنلاین رنگ پودری الکترواستاتیک

 

 

خرید رنگ پودری الکترواستاتیک توسط صنایع مختلف

صنایع مختلفی اقدام به خرید رنگ پودری الکترواستاتیک می­کنند که در واقع بازار مصرف عمده­ی آن محسوب می­گردند. اگر به طور دقیق و بسیار مفصل بخواهیم صنایعی که به خرید رنگ پودری الکترواستاتیک می­پردازند را نام ببریم عبارتند از:

  • شرکت­های تولیدی لوازم خانگی و صنعتی:

شرکت­هایی که به تولید لوازم خانگی و صنعتی مانند یخچال صنعتی و خانگی، ماشین­های لباسشویی، انواع کولرهای آبی، خنک کننده­ها، هود، رادیاتور، اجاق گاز، خشک کننده­های مدور و غیره می­پردازند نیاز به خرید رنگ پودری الکترواستاتیک با رنگ پایه­ ی پلی استر و اپوکسی دارند تا سطح این کالاها هم دوام بسیار خوبی داشته باشد و هم با براقی خود به زیبایی آن اضافه کند.

  • صنایع تولیدی مبلمان، تجهیزات ایمنی و سلامت:

دومین گروه بزرگی که به خرید رنگ پودری الکترواستاتیک نیاز دارند، صنایعی هستند که کالاهای تولیدی آنها شامل انواع مبلمان با جنس فلز، پایه­های فلزی تختخواب­ها، کنترل برد، کلیه­ی تجهیزات مورد استفاده در آتش نشانی­ها، تجهیزات مختلف بیمارستانی و حتی دیوارهای حایل فلزی باشد.

  • شرکت­های خودروساز:

شرکت­های خودروسازی اکثرا به خرید رنگ پودری الکترواستاتیک رغبت کمتری نشان داده و بیشتر از نوع مایع خریداری می­کنند با این حال برای قسمت­هایی مانند فنر، فرمان، شاسی، رینگ، آینه، تیغه­ی برف پاک کن و غیره نیاز به خرید رنگ پودری الکترواستاتیک از نوع اپوکسی مات و پلی استر براق دارند.

  • شرکت­های تولیدی ماشین و ابزارآلات کشاورزی:

چهارمین نوع از صنایع خریدار رنگ پودری الکترواستاتیک سازندگان ابزار و ماشین آلات کشاورزی در مقیاس صنعتی هستند که تا یک دهه­ ی آتی جای صنعت خودروسازی را پر خواهد کرد.

  • صنایع فلزات و غیر فلزات:

در واقع هر صنعت خریدار دیگری که برای رنگ پودری الکترواستاتیک مثال بزنید در این دسته قرار خواهد گرفت مانند تولید کنندگان وسایل معماری، درب گاراژ و پایه­های لوستر و غیره.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مهندس خادمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135510012
آدرس کانال تلگرام: @zarrin__faam

همچنین ببینید

خریدو فروش عمده رنگ پودری چرمی اهواز

    خرید رنگ های پودری چرمی این سبک رنگ ها با استفاده از آخرین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *