بزرگترین تولید کننده رنگ پودری

تولیدکننده رنگ پودری

خرید و فروش آسان و قابل دسترس و سهولت در کاربرد استفاده از رنگ های پودری از مهمترین و اصلی ترین مزایای این نوع رنگ صنعتی می باشد. با اطمینان بهترین و با کیفیت ترین رنگ پودری را با مطمئن ترین قیمت از زرین رزین فامینو خریداری کنید.

رنگ کوره ای چیست

یکی از انواع رنگ صنعتی، کوره ای است که به دو نوع مختلف مایع و پودری یافت می شود. این رنگ که با نام الکترواستاتیک نیز یافت می شود، کاربرد بسیار وسیعی دارد و بخش بیشتر استفاده از آن برای رنگ آمیزی سطوح فلزی است.

بسیاری از افراد رنگ های کوره ای را به عنوان بهترین رنگ های صنعتی می شناسند. چون این رنگ ها کمترین تاثیرات مخرب را روی محیط زیست دارند و علاوه بر این، سلامت کاربران و افرادی که دائما با آن ها در تماس هستند، به خطر نمی افتد. انتخاب نوع پودری یا مایع آن کاملا بستگی به کارخانه یا کاربرد دارد، اما گفته می شود نوع پودری این رنگ ها بهترین انتخاب برای استفاده در صنایع فلزی به شمار می رود.

بهتر است بدانید این نوع رنگ در نگاه اول هیچ تفاوتی با رنگ های صنعتی دیگر ندارد و اختلاف آن ها حین کار و استفاده از این رنگ احساس می شود. کارگاه این نوع رنگ باید دمای برابر با ۲۳ تا ۲۴ درجه داشته باشند و این دما باید در تمام نقاط کارگاه یکسان باشد تا نتیجه کار یک شکل در بیاید.

تولیدکننده رنگ پودری

تولیدکننده رنگ الکترواستاتیک

رنگ های پودری چرمی:
این سبک از رنگها با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و استفاده از مواد درجه یک و با کیفیت دارای کدهای رنگ وسیع و زیبایی می باشند و به همین علت دارای طیف وسیعی و متنوعی در کاربرد می باشند. این پوشش ها دارای سطحی ناصاف هستند و به دو گروه اصلی تقسیم می شوند:

گروه اول: پوشش هایی که یک رنگ زمینه و یک رنگ ثانویه بصورت رگه رگه برای رنگ زمینه دارند.

گروه دوم: یک رنگ بوده و مانند یک سطح فلزی ضربه خورده و ناصاف هستند از این پوشش ها به دلیل دارا بودن سطحی ناصاف و تنوع رنگی و ظاهری، می توان از آن برروی سطوحی که دارای مشکلاتی مانند جوشکاری است و سطحی ناهموار دارد استفاده نمود.
هنگام استفاده از این پوشش ها باید به نکات زیر توجه نمود زیرا این پوشش ها با ضخامت بالاتر از حد معمول ساخته می شوند دارای مقاومت های مکانیکی کمتری می باشند به همین منظور برای سطوحی که نیاز به مقاومت های مکانیکی بالایی دارند مناسب نیستند. این گونه رنگها بیشتر جنبه تزئینی دارند و اگر در معرض اشعه مستقیم خورشید و یا حرارت بسیار بالا و مواد شیمیایی مضر باشند ممکن است پدیده گچی شدن بر روی سطح دیده شود در نتیجه در برخی از موارد استفاده از یک لاک مناسب برروی پوشش توصیه می شود. موقع استفاده از این گونه پوشش ها تمامی شرایط مانند فاصله سر اسپری تا سطح، ولتاژ پاشش، فشار هوای همراه پودر و سرعت اعمال رنگ توسط اپراتور های کوره باید یکنواخت باشد. جهت دستیابی به ضخامت یکنواخت و مناسب باید ولتاژ پاشش تا ۱۰ کیلو ولت نسبت به رنگهای معمولی پایینتر باشد.

 

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مهندس خادمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135510012
صفحه اینستاگرام: @zarrin__fam

همچنین ببینید

فروش رنگ الکترواستاتیک

مرکز فروش رنگ پودری الکترواستاتیک به قیمت عمده

هنگام خرید رنگ پودری به میزان باریت رنگ و همچنین مقدار پوشش دهی که می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
ارسال