خرید و فروش رنگ صنعتی بصورت عمده

فروش رنگ پودری صنعتی

خرید و فروش رنگ صنعتی بصورت عمده نیازمند اطلاعاتی است که اگر از آنها آگاهی داشته باشید سبب می شود سر شما کلاه نرود. به نظر شما قیمت عمده رنگ صنعتی بصورت منصفانه چقدر است؟

انواع رنگ صنعتی

رنگ های صنعتی با توجه به کاربردشان، متفاوت هستند.

یک نوع دسته بندی رنگ صنعتی براساس مواد اولیه آنهاست.

انواع رنگ صنعتی براساس مواد اولیه:

 • رنگ پودری
 • رنگ اپوکسی
 • رنگ پلی استر

انواع رنگ صنعتی براساس کاربرد:

 • رنگ صنعتی در خودروسازی
 • رنگ صنعتی در چوب

خریدوفروش رنگ صنعتی

خرید رنگ صنعتی بصورت عمده

برای خرید رنگ صنعتی ابتدا باید نکاتی را برای خود مشخص کنید.

نکته اول این است که رنگ صنعتی را برای چه کاربردی می خواهید.

بسته به کاربرد رنگ، انتخابهای متفاوتی خواهد داشت.

به عنوان مثال در محل یا محصولی که رنگ استفاده می شود آیا در معرض نور خورشید قرار دارد یا خیر در محیط سقف دار و به دور از نور خورشید قرار است قرار بگیرد؟

همچنین شستشوی مداوم محل یا محصول و مواد شستشو دهنده در انتخاب نوع رنگ بسیار مهم است.

در خرید و فروش رنگ صنعتی بصورت عمده یکی از مهمترین پارامترها قیمت رنگ می باشد.

اگر چه حجم سفارش در قیمت رنگ موثر است، اما کیفیت را نیز نباید نادیده بگیرید.

خریدوفروش رنگ صنعتی

انواع رنگ های صنعتی

  1. گروه رنگ های اپوکسی: گروه رنگ های اپوکسی با عوامل سخت کننده پلی امید، پلی امین دارای ویژگی های مطلوبی از قبیل چسبندگی عالی ،مقاوت بالا در برابر مواد شیمیایی و حلال ها، مقاومت سایشی، مقاومت عالی، در برابر محیط های شرجی و مرطوب و همچنین سختی بالا و ضربه پذیری می باشد.
  2.  گروه رنگ های پلی یورتان: رنگ های این گروه بر پایه رزین اکریلیک پلی ال و سخت کننده ایزو سیانات فرموله و دارای مقاومت شیمیایی و مکانیکی بسیار مطلوب بوده و در شرایط جوی مقاومت عالی در مقابل اشعه u.v نور خورشید از خود نشان می دهند. از جمله خواص بارز این رنگ چسبندگی بسیار عالی روی سطح گالوانیزه، آلمینیوم، مس و حفظ براقیت و ثبات رنگ به مدت طولانی می باشد.
  3. گروه رنگ های ترموپلاست: این گروه از رنگ ها بر پایه رزین های ترموپلاست طراحی گردیده و به همراه پیگمنت های ضد خورندگی و رنگی به صورت آستر، میانی و رویه دارای مقاومت شیمیایی و خوردگی و رطوبتی بالایی می باشند. از جمله ویژگی های این رنگ ها می توان چسبندگی بالا، سرعت خشک شدن مناسب، ثبات براقیت و مقاومت عالی در برابر شرایط جوی اشاره نمود.
  4. گروه رنگ های کوره ای: رنگ کوره ای یا همان رنگ پودری آن دسته از رنگ های صنعتی است که ما برای شما عزیزان با بهترین قیمت و کیفیت عرضه می کنیم. این گروه در کوره های با محدوده دمایی متفاوت سخت شده دارای سختی و چسبندگی بسیار بالا به سطح، قدرت حفظ براقیت و ثبات رنگ ایده آل، مقاومت رطوبتی مناسب و مقاومت در مقابل شوینده ها بوده و در صنایع مختلف از جمله لوازم خانگی، صنایع خودرو، رادیاتور، پوشش قوطیها و … مورد مصرف قرار می گیرند.
  5. گروه رنگ های مقاوم حرارتی: این گروه از رنگها بر پایه رزین سیلیکونی و یا بصورت اصلاح شده با سایر رزینها و در محدوده مقاومت حرارتی از ۲۰۰ تا ۶۰۰ درجه سانتیگراد عرضه می گردند.این گروه با توجه به نوع پودرهای مصرفی از جمله روی، آلومینیوم، اکسید آهن و … دارای خواص محافظتی و ضد خوردگی نیز می باشند.از جمله خواص بارز این رنگها می توان به مقاومت عالی در شرایط جوی و محیط های مرطوب اشاره نمود.
  6. گروه رنگهای الکیدی هواخشک: این گروه از رنگ ها با انواع رزین های الکیدی و همچنین به صورت اصلاح شده
   با رزینها و پیگمنتهای ضد خوردگی جهت محافظت سازه ها در مابل عوامل محیطی نیمه صنعتی، مرطوب و شرجی و نیز محیط های شهری مورد مصرف قرار می گیرد.
   از جمله خواص این گروه می توان به براقیت بالا، ثبات برق و حفظ رنگ اشاره نمود.

زرین فام برند برتر سال برای عزیزانی که بالای یک تن خرید داشته باشند با نازلترین قیمت، یک بلیط سفر به کیش به عنوان هدیه تقدیم می کند.

خدمت و محصول ما حرفی نو در صنعت ماست.

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مهندس خادمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135510012
صفحه اینستاگرام: @zarrin__fam

همچنین ببینید

قیمت رنگ کوره ای

قیمت انواع رنگ کوره ای به صورت عمده

رنگ های پودری الکترواستاتیک،پوششی مناسب و صنعتی است که به صورت پاشش روی سطوح فلزی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
ارسال