خرید کاغذ دکورال در اصفهان

خرید رنگ دکورال

اگر به دنبال متنوع ترین کاغذ های دکورال هستید می توان گفت زرین فام با بیش از 50 مدل بسیار پر فروش اماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. جدیدترین کاغذ های دکورال را تنها از شرکت زرین رزین فامینو خریداری کنید.

مراحل دکورال

روش دکورال قطعه ابتدا با رنگ پودری مخصوص دکورال پوشش داده شده ( پیش رنگ یا زیر کار) سپس کاغذ دکورال که یک طرح از پیش چاپ شده بر روی خود دارد ( مثلا طرح چوب) را بر روی قطعه قرار داده وتوسط  دستگاه دکورال در محیط خلاء با حرارت ۲۲۵ تا ۲۴۰ درجه سانتیگراد طرح کاغذ بر سطح قطعه انتقال پیدا می کند. پوشش‌های طرح چوب، نمایی کاملا واقعی از اغلب چوب‌های گران‌بها و زیبا مانند چوب گردو، راش، بلوط، فندق و . . . را دارا می‌باشد که علاوه بر حفظ منابع طبیعی جلوه‌های بسیار زیبایی از طبیعت را برای محیط منزل، محل‌کار و اماکن عمومی شهر به ارمغان خواهند آورد.

  1. ابتدا پروفیل ها با رنگ های پودری نظیر پلی اورتان ها پوشش داده می شود.

علت استفاده از پوشش های  پودری زیرسازی مناسب جهت قرارگیری فیلم بر روی پروفیل آلومینیوم است.

پوشش های پودری خود دارای سه مرحله است:

  • مرحله اولیه شامل چربی گیری و تمیز کاری ( pretreatment)
  • پاشش رنگ پودری (powder spray)
  • پخته شدن در کوره (curing)

۲. پروفیل های  رنگ شده پس از خروج از کوره با فیلم های مخصوص (دکورال ) پوشش داده می شوند. این فیلم ها کاملا بر روی سطح پروفیل وکیوم می شود.

۳. سپس درکوره مخصوص دکورال در دما ی۲۰۰ الی ۲۳۰c حرارت می بینند. در این مرحله نقش فیلم به سطح پروفیل انتقال پیدا می کند.

۴. بعد از پخت در کوره و خنک شدن لایه فیلم را ازسطح پروفیل جدا می کنند. عملیات ایجاد این طرح‌ها به صورت کاملاً اتوماتیک بوده که پس از مراحل شستشو، کروماته و پاشش رنگ‌های پودری الکترواستاتیک انجام می‌شود.

فروش کاغذ دکورال

قیمت و هزینه های کاغذ های دکورال

از نظر اقتصادی هزینه های تولید شده  کاغذهای دکورال در سابلی دکور پایین است و با توجه به طرح های مختلف و متنوع ایی که دارد کسب رضایت مشتری به آسانی جلب میکند و میتوان گفت کسانی که به دنبال محصول با کیفیت و تقریبا کم هزینه تر هستند از این نوع کاغذهای دکورال تهیه کنند.

مزایای استفاده از کاغذ های دکورال

  • استفاده از این نوع کاغذهای پوششی دکورال میتواند مستلزم هزینه های بسیار عالی  پائین تر و مختصر در قالب زمانبدی کمتر برای نصب و پوشش دهی سطوح فلزات شما باشد.
  • استفاده از این نوع کاغذهای دکورال به علت عدم آلودگی در محیط زیست، باعث سازگاری بیشتر با محیط زیست می باشد و علاقه مندان به حفظ محیط زیست به این نوع کاغذهای دکورال علاقه بیشتری از خود نشان دادند.
  • سهولت در چسبانیدن روی سطح فلزات هم، یکی دیگر از گزینه های انتخابی افراد برای استفاده از این نوع پوشش ها برای سطوح فلزات صنعتی خود می باشد.

معایب استفاده از کاغذهای دکورال

از معایب استفاده از کاغذهای دکورال میتوان به مقاومت پایین تر و دوام کمتری نسبت به رنگ های الکترواستاتیک و پودری می باشد نام برد، کیفیت و مقاومت چسبندگی آنها نسبت به رنگهای پودری الکترواستاتیک خیلی نیست بنابراین اگر میخواهید از دوام و قدرت چسبندگی کمتر در مدت زمان مناسب تری نسبت به رنگهای پودری داشته باشید از این نوع کاغذهای دکورال به راحتی استفاده کنید.

 

 

 

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
مهندس خادمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135510012
صفحه اینستاگرام: @zarrin__fam

همچنین ببینید

خرید و فروش رنگ صنعتی

قیمت رنگ پودری الکترواستاتیک

عوامل مختلفی از جمله میزان پوشش دهی رنگ پودری، براقیت، مقاومت رنگ پودری در برابر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *